Онлайн-зустріч студентів з виробничником

Сьогодні 18 жовтня 2023 року на третій парі у групи НЗФм-23-1 відбулось лекційне заняття з дисципліни «Організація та керівництво геофізичними дослідженнями і роботами» (лектор – завідувач кафедри нафтогазової геофізики доцент Ігор ФЕДАК) на тему «Підготовка досліджень технічного стану свердловин» у якому взяв участь представник стейкхолдера заступник начальника Івано-Франківської експедиції з геофізичних досліджень у свердловинах ДП «Укргеофізика» Тарас МАКУХ. Виробничник поділився з студентами власним виробничим досвідом, який він набув за 16 років роботи на згаданому вище підприємстві та розповів про порядок підготовки каротажного загону для виїзду на замовлення, пов’язане з дослідженням технічного стану свердловини, дії членів команди по приїзду на свердловину, особливості проведення геофізичних досліджень у обсадженій свердловині, пов'язані із використанням джерел іонізуючого випромінювання та формування результатів каротажу у цифровому вигляді для здачі у контрольно-інтерпретаційну партію експедиції. Студенти, як завжди на зустрічах з виробничниками, проявили жвавий інтерес, оскільки реальний досвід роботи на об’єктах є дуже цінним для планування студентами особистого майбутнього після отримання диплому геофізика. Студенти мали можливість задавати запитання гостю та отримували на них кваліфіковані відповіді. Група схвально висловилась про даний формат занять.

Додаткова інформація новин: