Онлайн-зустріч студентів з виробничником

Сьогодні 18 жовтня 2023 року на третій парі у групи НЗФм-23-1 відбулось лекційне заняття з дисципліни «Організація та керівництво геофізичними дослідженнями і роботами» (лектор – завідувач кафедри нафтогазової геофізики доцент Ігор ФЕДАК) на тему «Підготовка досліджень технічного стану свердловин» у якому взяв участь представник стейкхолдера заступник начальника Івано-Франківської експедиції з геофізичних досліджень у свердловинах ДП «Укргеофізика» Тарас МАКУХ. Виробничник поділився з студентами власним виробничим досвідом, який він набув за 16 років роботи на згаданому вище підприємстві та розповів про порядок підготовки каротажного загону для виїзду на замовлення, пов’язане з дослідженням технічного стану свердловини, дії членів команди по приїзду на свердловину, особливості проведення геофізичних досліджень у обсадженій свердловині, пов'язані із використанням джерел іонізуючого випромінювання та формування результатів каротажу у цифровому вигляді для здачі у контрольно-інтерпретаційну партію експедиції. Студенти, як завжди на зустрічах з виробничниками, проявили жвавий інтерес, оскільки реальний досвід роботи на об’єктах є дуже цінним для планування студентами особистого майбутнього після отримання диплому геофізика. Студенти мали можливість задавати запитання гостю та отримували на них кваліфіковані відповіді. Група схвально висловилась про даний формат занять.