Нафтогазова галузь поповнилась фахівцями-магістрами

В урочистій обстановці в актовій залі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулося вручення дипломів магістра ювілейному – десятому випуску Інституту нафтогазової інженерії. Навчання в магістратурі успішно завершили 163 магістранти  трьох спеціальностей: 183 – Технології захисту навколишнього середовища, 184 - Гірництво та 185 - Нафтогазова інженерія та технології.

Вітальними словами захід розпочав директор Інституту нафтогазової інженерії, проф. Олег ВИТЯЗЬ. Випускаючи новоспечених магістрів у професійне життя, очільник ІНГІ підкреслив: «Ви – майбутнє нашої країни, фахівці, від яких залежить  майбутнє енергетичної галузі нашої держави. Бажаю вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів й творчих планів. Щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!»

На урочистій церемонії вручення дипломів був присутній ректор університету, проф. Ігор ЧУДИК, який також привітав випускників: «Позаду залишились понад 5 років наполегливого навчання й невтомної праці. І хоча навчатись доводилось у вкрай непростих умовах, університет зробив усе, щоб магістри отримали гідні знання та знайшли себе у професії. Сьогодні ви стоїте на початку справжнього професійного шляху.  Хай він буде успішним! За вами завжди буде стояти та підтримувати ваша alma mater!»

Слова визнання присутні почули й від голови екзаменаційної комісії з випуску фахівців другого рівня вищої освіти спеціальностей «Гірництво» та «Нафтогазова інженерія та технології», директора ТОВ «БРІЗ-ОІЛ» та знаного буровика Ігоря РІЗНИЧУКА. Він підкреслив високий фаховий рівень підготовки магістрів.

Підтримати та привітати своїх вихованців прийшли завідувачі кафедр: транспортування та зберігання енергоносіїв, проф. Василь ЗАПУХЛЯК, буріння свердловин, доц. Олег МАРЦИНКІВ, видобування нафти і газу, доц. Лілія МАТІЇШИН, технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці, доц. Галина ГРИЦУЛЯК.

Університетська спільнота вітає своїх випускників зі знаковою подією у їхньому житті та вірить у перемогу та мирне майбутнє та відбудову України, в якій кожен з фахівців знайде своє гідне професійне місце.

Повний фотозвіт - за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1bNnDkBa9knnAXjNr8Jy6fVBrr00slRrm