Коло партнерів розширюється

Ректор Івано-Франківського національного університету нафти і газу Ігор Чудик  заклав підвалини співпраці з новими партнерами ЗВО. Передусім, йдеться про Дипломатичну академію імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України. Саме тут формується кадровий ресурс представництва України у світовому співтоваристві. Особливо цінним буде співробітництво сторін у галузі освіти та наукових досліджень, з огляду на те, що в складі ІФНТУНГ працює  Інститут гуманітарної підготовки та державного управління.

Сторони планують налагодити наукове співробітництво у сфері національної безпеки, організовувати спільні тренінги, літні програми, курси, конференції, вивчати можливості для впровадження програм подвійних дипломів, а також забезпечити обміни студентів, магістрів, педагогічних працівників, аспірантів.

Також великі перспективи відкриваються для роботи з Малою академією наук України, керівництво якої два місяці тому завізитувало до ІФНТУНГ, щоб окреслити напрямки спільної діяльності. Тепер вона набуває чітких обрисів – проєкт створення Музею науки в Івано-Франківську  наближається до своєї реалізації. Ректор університету Ігор Чудик мав можливість на власні очі побачити, як такий освітній простір організовано в Києві, й ознайомитись з його експонатами.