Головний бухгалтер ТОВ «Контиліум» Опаріна Галина Теодорівна про практику відображення в обліку виплат працівникам.

12.11.2021 р. На лекцію  з дисципліни «Соціальний облік» на тему «Облік та оподаткування виплат працівникам» лектором Савчук Т.В. до студентів групи ОП-19-1 було запрошено головного бухгалтера ТОВ «Контиліум» Опаріну Галину Теодорівну, яка поділилась  зі студентами практикою відображення в обліку виплат працівникам. Зокрема, на прикладі своїх документів з підприємства звернула увагу на особливості складання  кадрової документації і первинних документів щодо розрахунків з працівниками, а також їх значення і важливість для правильності відображення операцій в обліку. Користуючись нагодою, студенти також мали можливість дізнатись від Галини Теодорівни про сучасні тенденції на ринку праці для бухгалтерів, вимоги до молодих спеціалістів після завершення навчання.

Викладачка і студенти щиро вдячні Галині Теодорівні, що вона радо відгукнулась на запрошення і поділилась своїми знаннями.

Додаткова інформація новин: