Головний бухгалтер філії «Авангард» ПрАТ «Агрохолдинг «Авангард» Делитканич Жанна Миколаївна про актуальні питання з обліку і оподаткування

25.10.2021 р. На лекцію з дисципліни  «Фінансовий облік 2» до студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Облік і оподаткування» було запрошено висококласного фахівця – головного бухгалтера філії «Авангард» ПрАТ «Агрохолдинг «Авангард» Делитканич Жанну Миколаївну, яка відповідаючи на запитання цікаво розповіла студентам і про своє становлення як головного бухгалтера, і про сучасні реалії роботи бухгалтерії на підприємстві: про особливості розподілу обов’язків в бухгалтерії, взаємозамінність між бухгалтерами, про взаємодію з контролюючими органами; а також зв’язок між теоретичним навчанням в стінах університету і реаліями роботи бухгалтера на підприємстві. Звернула увагу і на вимоги до кандидатів при наймі на роботу бухгалтера, які типові вимоги існують на ринку і які вона сама висуває до претендентів, приймаючи їх на роботу.

Висловлюємо щиру вдячність Делитканич Ж.М. за приділений час і дякуємо за цікаву розповідь.

Додаткова інформація новин: