МАРІЯ ГУЦУЛЯК (ІІТ)

Марія Гуцуляк, студентка Інституту інформаційних технологій, група МТ-18-11

Якщо для когось вибір вишу після школи й виявився стресом, до для Марії Гуцуляк все було очевидним: здобувати освіту треба в університеті, який для неї не потребував рекомендацій, - в ІФНТУНГ. Там уже навчалась її старша сестра. От тільки вона пішла в Інститут архітектури, будівництва та енергетики, а Марія вирішила здійснити свою давню мрію й пов’язати життя з ІТ. Відтак подала документи в Інститут інформаційних технологій на спеціальність «Метрологія й інформаційно-вимірювальна техніка».

Можливо, дещо несподіване рішення для дівчини, але хороші персп​​​​​​​ективи на ринку праці варті того, аби докласти зусиль у студентські роки.

Складний момент для Марії – динамічний навчальний процес, нові предмети й нові викладачі кожного семестру. Але скільки цікавого в них знаходить! Просто захоплюючим виявилось вивчення 3D-графіки, інженерної графіки, тривимірного моделювання: вже може самостійно створити моделі різних елементів техніки.

Перехід в освітній онлайн-простір у зв’язку з пандемією COVID-19 не змінив хорошого враження: чудово дає собі раду і за цих обставин. В усякому разі високі результати навчання збереглися. Як їй це вдається? Дівчина вважає, що «секрет» простий – потужна особиста мотивація, певний стимул до роботи.

У Марії Гуцуляк багато причин для того, щоб старатися «втримати планку». По-перше, хочеться досконало розібратися в усіх нюансах майбутньої професії, а по-друге – заслужити стипендію. Також – погодьтеся – важливо для молодої людини, для котрої це, можна сказати, перша матеріальна винагорода за виконану працю. Тому наполегливо студіює, й коло улюблених предметів постійно розширюється. Тепер серед уподобань також метрологія в нафтогазовій інженерії.

Марія прагне виправдати сподівання батьків, які щиро бажають доньці успіхів і підтримують її, тож пасти задніх просто не має права. Не опускає руки навіть коли важко, бо точно знає: після ночі завжди настає день, а після темної смуги в житті обов’язково буде біла.