Випускники та працевлаштування

Наші випускники - ми пишаємося Вами і раді Вашим професійним успіхам!

Когут Яна

SSM-спеціаліст та графічний дизайнер (2019-2020 рр)

Управляюча сімейним бізнесом (кав'ярня та готель )

Харів Анна

Менеджер ресторану готелю «Radisson» 

Орлова Олена

Асистент кафедри ПІМ ІФНТУНГ.

Фахівець з розвитку ринку збуту ОЙЛ-ГРУП

Кавчук Віктор

Менеджер по продажам (торговий)

Бабак Максим

Заступник директора ТОВ «Діамеб», ФОП (основний напрямок -неспеціалізована оптова торгівля та оренда нерухомості, автомобілів, обладнання).

Бабак Діана

ФОП (послуги в сфері краси)

Баран Володимир

Головний державний аудитор відділу контролю у сфері закупівель, ДАСУ

Острижнюк Христина

Головний державний аудитор відділу контролю у сфері закупівлі Управління західного офісу ДАСУ в ІФ

Мізерак Андрій

Консультант з правової роботи

Гнида Леся

Заступник керівника відділу продаж, Магазин Delikatesy Centrum, Польша

Перевозова Дарія

Менеджер клієнтських проєктів OWOX (ВІ -інструмент/маркетинг аналітика)

П'яста Роман

Customer support specialist, ФОП ( послуги у сфері ІТ)

Гуйдаш Тетяна

Спеціаліст з ціноутоврення в компанії НЬЮ ВІТА ГРУП (липень 2019-липень 2020)

Керівник відділу ціноутворення там же (липень2020)

Категорійний менеджер та керівник відділу ціноутворення там же (листопад 2020- по тепер )

Солоджук Тетяна

Бухгалтер в ТОВ «Кофлс Софтвер Юкрейн»

Данилейчук Роман 

Мерчендайзер, ТОВ «Рошен»

Пліхтяк Антоніна

Директор, ТОВ «Горинич-8»

Ковальчук Анастасія

Маркетолог, ТОВ «Yellow Leaf Technologies»

Джус Владислав

Торговий представник, ТОВ «Прикарпатський тоговий дім»

Волочкова Жанна

Директор представництва, ТОВ «O.L.P.R.»

Будзяк Юлія

Начальник відділу навчання та розвитку персоналу, АТ «Укрпошта»

Мирошник Олександр

ФОП (дистрибюція косметичної продукції)

Шумська Марина

ФОП

Стефурак Тетяна

ФОП (зв‘язки з громадськістю)

Гук Вікторія

Бухгалтер, ТОВ «Баядера Логістик»

Мартинюк Денис

Менеджер торгівлі непродовольчими товарами, IT service

Мазур Катерина

Продавець консультант, мережа Ябко

Прядко Володимир

Провідний фахівець відділу операційної діяльності Західного регіонального департаменту роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas (АТ УКРСИББАНК)

Гушпіт Каріна

ФОП (пекарня «Смакота»), SMM-маркетолог

Адамчук Василь

Керівник відділу закупівель в Growness Group,

Co-founder, Благодійний фонд «НЕБАЙДУЖІ»

Коваль Василь

Fitness Consultant,компанія «Reebok»

 

 

Шановні випускники!

Просимо Вас заповнити анкету щодо Ваших професійних успіхів