Зореслава Марчук (ІАБЕ)

Зореслава Марчук - студентка Інституту архітектури, будівництва та енергетикигрупа АМ-16-2.

Сама франківчанка, вона любить рідне місто, тому зовсім не хотіла його полишати. Каже:

1- Мені в ньому комфортно й затишно, тож і вищу освіту вирішила здобувати саме тут. Чому в Інституті архітектури й будівництва ІФНТУНГ? Бо дуже хочеться змінити Івано-Франківськ на краще, зробити його зручнішим і більш привабливим для мешканців та гостей, і саме архітекторам це до снаги. Адже будівлі створюють неповторний образ міста, що запам’ятовується назавжди. А до творчості мене тягнуло змалку: навчалася в художній школі, тому вирішила: ця професія – для мене.

ІФНТУНГ Зореслава й раніше вважала найкращим навчальним закладом обласного центру, а зараз лише укріпилась у цій думці. Дуже цінує своїх наставників:

- Викладачі кафедри архітектури й містобудування докладають усіх зусиль, щоб зробити з нас високопрофесійних архітекторів, які могли б зберегти історичне обличчя нашого міста й області, створити сучасну гармонійну архітектуру, перед якою б щодня зачаровано завмирали тисячі людей.

Дівчині подобається атмосфера інституту – творча й конкурентна:

- Справді, змагальність дуже висока, адже в нас багато сильних і вмотивованих студентів. Але саме це допомагає тримати планку. Тому конкуренції не варто боятися – вона допомагає не зупинятися на досягнутому і йти вперед.

Тільки не подумайте, що в Зореслави архітектура – єдине світло у вікні. Для громадської діяльності також знаходить час: її захоплює робота в Студентському парламенті ІФНТУНГ, а протягом останнього року вона - заступниця голови організації. Вважає, що зміни рідного міста можна розпочати з університету, тому СП допомагає йому втілювати будь-які ідеї, що стосуються поліпшення студентського життя. Цього семестру, наприклад, за його ініціативою, група АМ-16-2 взялася створити проект студентського коворкінгу в ІФНТУНГ – сподіваються на його реалізацію.

Окрім навчання в Інституті архітектури й будівництва, Зореслава, здобуває паралельно другу освіту за спеціальністю «Німецька філологія», ще й проходить стажування в дизайн-студії.

Як усе встигнути? Де взяти стільки сил та ентузіазму? Як досягти омріяних результатів? Відповідь у Зореслави проста: «Праця, оптимізм, самовдосконалення – запорука життєвого успіху».

​​​​​​​