Юлія Григораш (ІІТ)

Юлія Григораш  - студентка Інституту інформаційних технологій, група ІВЕ-20-1.

1Юлія – розумна, активна та цілеспрямована студентка, яка з впевненістю і посмішкою на обличчі крок за кроком будує своє успішне майбутнє!

«Посміхнись світові, а він обов'язково посміхнеться тобі у відповідь!» - цей вислів саме про Юлю, що й підтверджує її життєве кредо - «Є два варіанти як прожити день: мислячи позитивно або негативно. Я обираю перший!»

Коли Юля дізналась про освітню програму «Інженерія відновлюваної енергетики», то одразу зрозуміла, що це саме та сфера, в якій вона бачить себе фахівцем. Зараз студентка твердо вірить у своє успішне професійне майбутнє, бо бачить перспективу: «Я обрала цю спеціальність, адже вірю, що в майбутньому енергетика нашої країни перейде на використання відновлюваних джерел енергії (сонця, вітру, води) і такі спеціалісти як я будуть затребувані на ринку праці. Використання сонячних панелей, вітрових установок, а також інших сучасних технологій є ключем до вирішення багатьох екологічних проблем світу . Чому мій вибір припав саме на ІФНТУНГ? - бо це технічний університет із сильною базою, талановитими викладачами та цікавими студентами!».

За рік навчаюся в університеті, студентка встигла зарекомендувати себе з найкращої сторони і вже скористалась цікавими можливостями: стала учасником проєкту Британської ради «Creative Spark», взяла участь у марафоні «Молода енергія ХХІ»; відвідати лекції викладачів з провідних університетів Словачини, Румунії та Угорщини.

Юля чітко знає, що потрібно робити, щоб стати успішною студенткою й охоче ділиться своїм секретом з іншими: «Є три речі, які роблять мене успішною: планування довгострокових і короткострокових цілей, оточення, яке надихає, та бажання вивчити нове!»