Ярина ПРОЦЬ (ІЕМ)

Ярина ПРОЦЬ, студентка гр. МН-20-2, спеціальність «073 – Менеджмент», Інститут економіки та менеджменту

На питання «Що таке мрія?» люди відповідають по-різному. Багато кому здається, ніби мрія – це щось прекрасне й далеке. Таке, чого не торкнешся рукою. А дехто перетворює мрію на мету й починає рухатись до неї, долаючи перешкоди. 

До цієї другої категорії й належить студентка Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ярина ПРОЦЬ. Нині вона – одна із кращих студентів інституту, до якого прийшла дуже свідомо, перетворюючи мрію на мету:

- Свого часу обрала ІФНТУНГ і спеціальність “Менеджмент” через високий рівень освіти, який надає університет, і можливість отримати якісні знання та навички у сфері менеджменту, які будуть корисними для моєї подальшої кар'єри. Обираючи цей університет та спеціальність, розуміла, що крок за кроком наближаюся до досягнення своїх професійних цілей і завдяки цьому отримаю хорошу освіту, яка відкриє безліч можливостей у світі бізнесу та управління.

Втім – будемо відверті – це нелегкий шлях. Тож ми поцікавились у дівчини секретом її успішності.

- Моя успішність у навчанні ґрунтується на декількох важливих складових, - каже Ярина. – По-перше, для досягнення результатів важлива внутрішня дисципліна, яка допомагає мені встановлювати чіткі цілі й віддавати перевагу продуктивній діяльності. Активна позиція на заняттях і взаємодія з викладачами та одногрупниками стимулюють мій навчальний процес, мотивують і допомагають розширити знання. Я завжди відкрита до нових ідей і прагну вивчати щось нове кожного дня.

Навряд, чи можна було очікувати іншого від дівчини, яка живе під гаслом: “Крокуй вперед і досягай своїх мрій”.