Яна Сапіжак (ІІТ)

Яна Сапіжак - студентка Інституту інформаційних технологій, група ІПм-18-2.

1Завжди йти вперед і не озиратися назад! Під цим гаслом випускниця Коледжу електронних приладів колись рушила навпростець до своєї мрії – Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Хоч були люди, які відмовляли її від цього рішення. Ха! Хтось заперечує? Тоді тим більше – вперед! І байдуже, що на терезах вибору – державна форма навчання в декількох інших закладах вищої освіти. Нехай на платну форму – все одно в ІФНТУНГ.

І вже незабаром Яна стала кращою студенткою на курсі. Каже, жодного разу не пошкодувала про своє рішення:

- Дуже сподобалося лояльне ставлення викладачів: кожен по-своєму намагався нас зацікавити навчанням. Тут дійсно високий рівень підготовки.

Але не тільки це допомагало й допомагає досягати результатів. Розповідає:

- Траплялися різні ситуації: деколи мені закидали, що дівчина не може добре тямити в програмній інженерії. Це зачіпало й змушувало працювати ще наполегливіше. Хотілося довести, що можу бути кращою в групі, на потоці, в університеті.

І таки довела! З відзнакою закінчила бакалаврат і вступила до магістратури на державну форму навчання. А ще Яна, єдина дівчина в групі, стала її старостою. Точніше старостою… двох груп. Агов, хлопці!!!

На запитання, чи не надто це тяжко, тільки усміхається:

- Вже звикла. Мені нудно, коли немає роботи – не подобається сидіти без діла.

Їй точно буде що згадати про студентські роки. Де лиш не намагалась випробувати свої сили: і в КВК участь брала, і на омріяний конкурс «Міс ІФНТУНГ» пішла. До речі, вгадайте, яке звання там виборола? «Міс Наполегливість»! Титул – просто «в десятку»! Вона така і є. Чогось захотіла – обов’язково досягне.Наразі будує нові плани: мріє про викладацьку роботу, відтак планує вступати до аспірантури. Втім, і робота в ІТ-компаніях її цікавить. Адже фах такий, що не занудьгуєш:

- Аби мати хороший результат у нашій спеціальності, треба мати власне бачення світу, математичний склад розуму й бажання розвиватися. Треба постійно тримати себе в тонусі. Бо ІТ-сфера така: сьогодні популярна одна мова, завтра – зовсім інші тенденції. Тому стояти на місці не можна – це вже буде крок назад.

А ви ж пам’ятаєте гасло Яни? Завжди – вперед!