Володимир КНИГИНИЦЬКИЙ (ІГПДУ)

Володимир КНИГИНИЦЬКИЙ, студент гр.ПУАм-23, спеціальність 281–Публічне управління та адміністрування, Інститут гуманітарної підготовки та державного управління. В одинадцятому класі сьогоднішній успішний магістрант Володимир   КНИГИНИЦЬКИЙ побачив на сайті ІФНТУНГ  оголошення про першу шкільну олімпіаду з питань децентралізації влади, місцевого самоврядування та публічного управління, яка проводилась на базі ІГПДУ: «Мене завжди цікавили державотворчі процеси та механізми, а також мистецтво управління. А перемога у цій олімпіаді дозволила мені навчатись в університеті  на спеціальності, про яку я мріяв. Про свій вибір жодного разу не пошкодував».

Навчається юнак з задоволенням: адже вивчає те, до чого лежить душа. Крім того, Володимир відзначається високою працездатністю. Серед його сильних сторін – комунікабельність та здібності до наукових досліджень. Він – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» (диплом ІІ ступеня), учасник міського дебатного турніру в рамках підготовки до Національного дебатного турніру з політичних реформ і багатьох інших конкурсів та конференцій.

Окрім особистих якостей, йому допомагають досягати успіху родина та викладачі, які завжди скеровують обрати вірний вектор та створюють можливості, за що розумник їм дуже вдячний. Юнак набуває компетенції управлінця в університеті по максимуму, бо вважає, що «життя – це бумеранг:  наші дії сьогодні – це те, що ми отримаємо завтра». 

Бажаємо нашому успішному студенту тримати високу планку на професійній ниві та використати знання, здобуті в ІФНТУНГ, свої творчість, почуття новизни та перспективне  мислення для професійного зростання та діяльності на благо України!