Віталій Манюк (ІПНТ)

Віталій Манюк, студент групи НЗ-19-1, Інститут природничих наук і туризму.

1На студентську лаву до університету Віталія привела родинна професія. Він ріс у династії геологів. серед яких завжди побутувала думка, що українським фахівцям у цій царині найближчими роками нудьгувати точно не доведеться. Тож подався в ІФНТУНГ— один з найпрестижніших, на його думку, вузів в Україні, до того ж нафтогазового профілю.

​​​​​​​На першому місці у студента – навчання, бо вважає, що сучасна геологія – то меганаука, яка включає величезну кількість дисциплін. Ну й звик він все здобувати наполегливою працею, та й у житті керується правилом: «Завдяки зусиллям – до висот!» Погодьтесь, непогане гасло для геолога, левова частка обов’язків якого полягає в пошуку, виявленні, розвідці й оцінці родовищ корисних копалин.

Саме наполегливість та цілеспрямованість студента є запорукою його успіху. Та попри вивчення теоретичних і прикладних питань геології, технологій, геологічних прийомів вивчення надр тощо хлопець має й інші професійні важливі риси, як то спостережливість, уважність та добру фізичну форму, яку допомагає підтримувати плавання.

Бажаємо майбутньому геологу вдалої кар’єри!

#ІФНТУНГ #IFNTUOG #ЗНАЙ_НАШИХ #кращі_студенти #best_students #кращі_студенти_ІФНТУНГ #ІПТН