Василь Гнидин (ІІМ)

Василь Гнидин - студент Інституту інженерної механіки, група АТм-18-1.

Його мрія, мотивація та життєве кредо – стати ІНЖЕНЕРОМ! Так, так, ви все правильно прочитали: не здобути просто інженерну освіту, а стати, працювати, досягти успіху саме як інженер! І не де-небудь, а на автомобільному заводі. Тож непересічне рішення Василя, його прагматичне мислення та оптимізм в опануванні одного з непростих фахів, ніші якого вже віддавна впевнено позаймали іноземні компанії, варті захоплення.

1І повірте, його мрії – то не прості балачки. Вони привели абітурієнта спочатку на студентську лаву до ІФНТУНГ. А далі, щоб досягти мети, студент Василь Гнидин зробив вже чимало. По-перше – відмінник навчання, і «до цього, - як він сам зазначає, - спонукають вимогливі та компетентні викладачі, які самі багато досягли та залучають успішних студентів до проектів та сприяють їхньому працевлаштуванні»; по-друге – закінчив курс за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» у Навчально-науковому центрі професійної підготовки і практики при ІФНТУНГ (до речі, саме центр «робітничих професій» став одним з головних мотиваторів для вступу в ІФНТУНГ. А ще – четвертий рівень акредитації ЗВО та авторитетна військова кафедра); по-третє, це – досвід роботи у філії представництва фірми «Фольксваген». І це вам не якимось хлопчиком на побігеньках, а фахівцем з діагностики автомобілів. Ось де пригодилась спеціальність електромонтера. Хлопець свідомий того, що вимоги до електрообладнання при конструюванні автомобілів постійно зростатимуть, тож він не збирається зупинятись на досягнутому – попереду планує удосконалювати ІТ-сферу автомобіля.

Основна його риса – відповідальність. Тож зрозуміло, чому його обрали старостою групи. А ще йому притаманна здорова впертість, яка впевнено наближає Василя до мети.