Тарас НАГІРНИЙ (ІНГІ)

Тарас НАГІРНИЙ, студент гр.НБ-21-1, спеціальність 185 - Нафтогазова інженерія та технології, Інститут нафтогазової інженерії 
Дивуватись тому, що юнаки обирають інженерні спеціальності, нікому не спадає навіть на думку. Звісно, машинки, екскаватори, моторчики, щити та мечі,гуртки юних техніків тощо спонукають хлопчаків орієнтуватись на "чоловічі" спеціальності. Але не так багато абітурієнтів приходять до технічних ЗВО з чітким уявленням про майбутній фах та свідомий вибір професії, як наш успішний студент Тарас НАГІРНИЙ. Адже юнака завжди цікавили проблеми енергетики, а роль нафтогазової індустрії вважав ключовою у сучасному енергетичному світі: "Обрав цю спеціальність через її потенціал в сфері енергетики та можливість сприяти сталому розвитку галузі. Попри поступову зміну трендів в енергетиці, нафтогазова індустрія сьогодні займає міцні позиції у питанні енергонезалежності нашої держави". 
Тож ІФНТУНГ  хлопець обрав саме через те, що він є найкращим у підготовці студентів нафтогазового профілю: "Досвідчені викладачі, сучасне обладнання та продуктивні пари, і за три роки навчання я в цьому твердо переконався". 
Успіх нашого розумника - це не лише найвищий рейтинг у навчанні, це - ще й його професійна активність в університеті: адже Тарас - президент Івано-Франківського відділення SPE - визнаної та впливової міжнародної організації, яка об'єднує професіоналів у сфері нафтогазової промисловості з усього світу. Організацію цікавих проектів для студентів в рамках SPE вважає невід'ємною складовою студентського життя.

"Стійкий успіх вимагає терпіння та наполегливості" - вважає успішний студент. Таку зрілу життєву позицію нечасто зустрінеш в такому юному віці. Але вже сьогодні юнак пожинає її плоди: наполегливість, праця, прагнення до розвитку, зберігання мотивації, віра в себе та постійне зростання - це його ключ до успіху. 
Бажаємо успішному студенту подальших висот у навчанні, вагомих набутків у громадських справах зробити, майбутньої успішної кар'єри, амбітних планів та мрій й досягнення професійних цілей!