Тарас ГАСІЙ (ІНГІ)

Тарас ГАСІЙ, студент гр. НІВ-22-2, спеціальність 185 – Нафтогазова інженерія та технології,  Інститут нафтогазової інженерії  

Коли кожен випускник стояв перед важким вибором – який фах обрати та куди піти далі вчитись, наш сьогоднішній успішний студент Тарас ГАСІЙ зовсім не вагався. Адже в його родині батько та дядько вже мали успішний досвід роботи у нафтогазовій галузі, на цій спеціальності навчався вже його старший брат. Тож всі дороги вели до … Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. А де ж ще здобувати нафтогазову спеціальність, як не в єдиному в Україні профільному університеті?

У навчанні беручкому хлопцю допомагають його здібності до точних наук, а ще – цілеспрямованість та працьовитість. Хлопець вважає, що навчання в сучасних лабораторіях та робота з компетентними викладачами університету  – це складова фахового успіху. Поза тим, до навчання мотивують   стейкхолдери, які пропонують роботу успішним студентам. «Вже зараз я стажуюсь в АТ «Укргазвидобування», де маю унікальну можливість відточувати свої знання на практиці», - зазначає юнак. 

І хоча студенту доведеться ще кілька років торувати свій шлях у професію – набути професійні знання та фахові навички, Тарас впевнено крокує до мети, «забуваючи те, що позаду, тягнеться до того, що попереду».  

Бажаємо нашому успішному студенту завершити навчання, знайти роботу до душі, а омріяний фах хай стане сходинками до вершин, успіху та благополуччя!