Станіслав Сокольський (ІІТ)

Станіслав Сокольський - студент Інститут інформаційних технологій, група МТ-17-1.

Якщо перефразувати відомий вислів, то оптимісти – це ті, котрим вчитися подобається, а песимісти – котрим доводиться. Станіслав, з усього видно, оптиміст, бо вчиться з неабияким азартом.

1В ІФНТУНГ він – людина не випадкова. Сюди вирішив вступати після навчання у фізико-математичному ліцеї університету, де учням дають поглиблені знання з фізики, математики й інформатики. Для себе обрав метрологію. Пояснює:

- Зараз в Україні дефіцит спеціалістів у цій галузі, тож їм пропонують високооплачувану роботу. Тим більше тепер, коли багато фахівців виїхало за кордон й гостро відчувається брак кадрів.

Станіслав уже стежить за вакансіями в енергопостачальних організаціях. Хоча кар’єра – то, наразі, справа майбутнього. На порядку денному – навчання. І хлопець намагається прожити студентські роки на повну, каже:

- Це жвавий темп життя, особливо під час сесії, коли навіть не встигаєш спати; багато нових знайомств, контактів і так само багато можливостей.

Реалізувати їх Станіславу допомагають викладачі. Вдячний всім, хто, навіть не в рамках своїх обов’язків, але завжди приділяє допитливому студенту час.

- Тут викладачі багато допомагають, навіть якщо питання не стосуються їхнього профілю, коли чимось цікавишся – обов’язково відгукуються. Дуже підтримують!

Ну, а як не підтримати людину, котра щиро захоплена навчанням, постійно прагне довідатися щось нове? Станіслав Сокольський вважає, що це – обов’язок студента:

- Прагнеш успіху – маєш бути небайдужим і активним. Треба розуміти, що це – твоя відповідальність за здобуту освіту, відтак – визначати собі конкретні цілі. Треба щодня обирати якусь мету – отримати певну оцінку, здати якийсь предмет, заробити певну суму. Досягати результатів допомагає мрія – зробити у свій час хорошу кар’єру. Ну, а зараз – отримати підвищену стипендію.

З такою фінансовою й моральною мотивацією Станіславу доводиться висувати до себе жорсткі вимоги. Велику увагу приділяє плануванню часу:

- Загалом намагаюсь робити все, щоб завтрашній мій день був вільніший, аніж сьогоднішній. В мене розплановано кожен день. Цікавлюся біографіями відомих людей, їхніми секретами успіху, їхнім розкладом дня. Враховуючи чужий досвід, намагаюся ущільнити власний графік – швидше вставати. Ні, я не жайворонок, але намагаюсь ним бути. Тоді відчуваю більше енергії й наснаги до праці. Не дарма кажуть: "Хто рано встає, тому Бог дає".