Софія Головата (КВП)

Софія Головата - студентка кафедри військової підготовки Інституту нафтогазової інженерії, група ВК-18-1.

1Ця мила й усміхнена дівчина на фото обрала для себе таку, здавалося б, не дуже жіночу освітню програму – «Газонафтопроводи та газонафтосховища» (забезпечення військ (сил) ракетним паливом, пальним і мастильними матеріалами).

Це, без сумніву, професія сильних і вольових людей, які готові випробовувати та вдосконалювати себе і головне - не бояться змін! Саме такою є Софія, її гасло - «Не спробувавши, не дізнаєшся, на що ти здатний».

Військова професія теперішню студентку завжди приваблювала. І цьому були причини: старший брат Софії – військовослужбовець.

«Я завжди пишалась своїм братом і саме йому завдячую своїм вибором. Пітримкою моєю став і батько. Він зрадів одразу, як тільки дізнався про мій вибір. І брат, і батько завжди давали мені настанови та пояснювали про серйозність і відповідальність мого вибору. В той час мама бачила мене в майбутньому вчителем і була не дуже рада обраній професії, але згодом вона зрозуміла мене і підтримала. Також не можу не згадати й про події на Сході, вони також спонукали обрати цей фах».

Спочатку Софія і подумати не могла, що буде навчатись в ІФНТУНГ, але дізнавшись, що тут є кафедра військової підготовки, яку часто називають кузнею офіцерських кадрів, вирішила  вступати без вагань: «І ось – я  тут! Зараз дуже задоволена своїм навчанням. Наш колектив (у групі 5 хлопців і 4 дівчини) дуже дружний, ми завжди допомагаємо один одному. Для моїх знайомих не секрет, що я більш схильна до гуманітарних наук, технічні предмети даються мені складно, але бажання допомогти і відкритість викладачів та інших студентів завжди допомагають і мотивують. У військовій спеціальності подобається дисциплінованість, сила духу і фізична підготовка, вірність в відданість своїй Батьківщині. Завжди прагнула до цих якостей і тут їх набуваю».

Що ж допомагає Софії бути успішною студенткою кафедри військової підготовки? Відповідає чітко й впевнено: «Бажання досягнути поставленої мети - стати кваліфікованим військовослужбовцем, який для мене є уособленням мужності та патріотизму, мотивує працювати й досягати успіху!»