Софія Бендус (ІІТ)

Софія Бендус, студентка групи ІП-18-1, Інститут інформаційних технологій

Софія БендусЗа тендітною зовнішністю та променистою посмішкою – особистість з аналітичним мисленням й рішучим характером та краща на ІІІ курсі студентка зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Софія ще зі шкільної лави захоплювалась інформаційними технологіями. Тому й штурмувала ІФНТУНГ, аби обрати перспективну та цікаву кар’єру. Прийшла з розумінням, що у цій царині вчитися програмувати слід упродовж всього життя, що тут зі старим багажем не проіснуєш, справедливо вважаючи: «Те, що ми робимо сьогодні, визначає те, ким ми будемо завтра». Тому поруч з навчанням вдосконалюється в професії додатково. Але такий ритм життя дівчині до снаги. Встигає все – і вчитись, і з друзями спілкуватись, і бути коханою дружиною.

Успішна студентка зізнається, що навчання дається їй легко: «Страждаю на так званий синдром відмінниці (сміється). Намагаюсь виконувати досконало все, за що беруся. Це стосується і навчання».

Своїми успіхами вона ламає стереотипи маскулінності  професії програміста. Для розумниці з ІІТ програмування – це не нудне сидіння перед монітором, а захоплююча мандрівка у світ логіки.

Сьогодні в світі є вже чимало прикладів успішних кар’єр жінок в сфері ІТ ( головна виконавча директорка Yahoo Марісса Маєр, голова IBM Джинні Рометті, а також перша жінка в складі Ради директорів Фейсбуку, операційна директорка компанії Шеріл Кара Сандберг). Бажаємо нашій вихованці зробити карколомну кар’єру в улюбленій професії та поповнити лави успішних айтішниць світу!