Софія БАСТРОН (ІАБЕ)

Софія БАСТРОН, студентка гр. АМ-21-1, спеціальність 191 – Архітектура та містобудування, Інститут архітектури, будівництва та енергетики.

Стійкий рейтинг у навчанні розумниці Софії БАСТРОН майже у 100 балів підкреслює, що юнка безмежно захоплена обраною спеціальністю, і зі слів дівчини, це «спонукає до того, що навчання перестає бути просто навчанням, а перетворюється на невід’ємну частину життя, в якій постійно хочеться розвиватися». 

Дівчина обрала спеціальність «Архітектура та містобудування», оскільки це один з небагатьох фахів, в якому поєднуються технічні і творчі здібності. Для тодішньої абітурієнтки це було особливо важливо. «Не пошкодувала й що обрала ІФНТУНГ. Позитивні відгуки про високий рівень підготовки на кафедрі архітектури та містобудування не були перебільшенням», - зізнається Софія. Адже тут її розвинений естетичний та художній смак перетворився на  малюнки, графіки та композиції, а математичні та аналітичні здібності – на конструкторські.

Допомагає юнці добре вчитись її звичка ставитись до всього з цікавістю і щирим захопленням. А поле для уяви та захоплення під час навчання відкривається широке: адже студенти займаються дослідженнями архітектури Прикарпаття та міста Івано-Франківська, перспективами рекреаційних гірських зон, у своїх науково-дослідних роботах шукають вирішення актуальних проблем з історії та теорії архітектури, суміжних дисциплін, в тому числі, з охорони пам`яток.

Серед професій з відновлення України після війни фах архітектора буде одним з найзатребуваніших. Адже деякі міста повинні будуть відродитись з попелу. Це буде зірковий час для талановитих та працьовитих сьогоднішніх студентів – майбутніх креативних архітекторів, коли вони зможуть втілювати свої різні творчі ідеї. А з огляду на успіхи нашої студентки у навчанні, віримо, що пишатимемось й результатами її праці у відбудові країни та у сміливих архітектурних проектах.  

Університетська спільнота бажає дівчині  творчої свободи, стрімкої кар’єри та цікавих архітектурних рішень!