Роман ЯРЕМАК (ІІТ)

Роман ЯРЕМАК, студент гр. КІ-20-2, спеціальність 123 – Комп’ютерна інженерія, Інститут інформаційних технологій.

Професія з цієї галузі дає дуже багато можливостей – добре заробляти, комфортно жити у будь-якій країні світу, розвиватися, спілкуватися з цікавими та успішними людьми. Бути айтішником дуже круто, та не просто. Насамперед має бути чітке усвідомлення, що доброму спецу потрібні не лише Інтернет та комп’ютер, але й володіння певними професійними якостями та знаннями у даній сфері, без яких важко знайти хорошу роботу. 

Таке розуміння у нашого розумника Романа ЯРЕМАКА було ще з ліцею, з дитинства цікавився комп’ютерами та електронікою. А перед вступом розважав не напрям підготовки, а ІТ-спеціальності: вагався між інженерією програмного забезпечення  й компʼютерними системами та мережами. Свідомо обрав спеціальність 123 – Комп’ютерна інженерія: «Тут поруч з навчанням програмування були лекції й практичні  з галузі електроніки та компʼютерних мереж. Я хотів мати ширше бачення роботи компʼютера та систем в цілому»

А от вибір університету був не з легких, адже престижний фах можна опановувати у багатьох гідних університетах України: «Однак, мій вступ припав на час пандемії, тому не було змісту їхати до іншого міста та вчитись дистанційно. Тож я обирав серед університетів Івано-Франківська. На той час я вже був переконаний, що хочу здобувати свій фах в технічному університеті. ІФНТУНГ відповідав усім моїм критеріям».

Щоб освоїти цю професію, потрібно бути терплячим та витривалим. Але  хіба може забракнути цих рис Роману, який в житті керується гаслом: «Будуй майбутнє за кожним рядком коду» - методично та вперто, крок за кроком рухайся вперед та створюй магію кожним рядком коду. «А от бути успішним студентом,- зізнається Роман, - мені допомагає самодисципліна, компетентні викладачі та оточення, яке у мене сформувалось упродовж навчання. Професійний спорт допоміг виховати у собі витривалість та стресостійкість ще з юнацьких років і став тією рушійною силою для досягнення вершин. Не можу не згадати про Профспілку студентів, яка гуртує кращих студентів разом і формує круту команду, яка творить дивовижні речі та робить студентське життя повнокровним».

Бажаємо нашому успішному студенту успішно реалізуватись у професії! Хай кожен рядок його професійного коду буде естетично гарним, структурованим, не перенавантаженим, оптимальним та вдалим!