Роксолана Соломон (ІГПДУ)

Роксолана Соломон - студентка Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, група ПФ-15-1.

Ця дівчина твердо переконана, що потрібна у цьому світі, і це є важливою мотивацією стати особистістю та виконувати свою місію. Її цілеспрямованість у досягненні мети – це родинна гордість, а думка родини для Роксолани багато значить.

1Ще з дитинства вона була свідком розмов про здобутки та проблеми нафтогазової галузі Прикарпаття, які точились у сімейному колі: адже дідусь та численні родичі – вихідці з Надвірнянщини, працювали саме у цій царині. Не все було зрозумілим для допитливого підлітка – назви технологій та обладнання, але їй було цікаво. Дівчина вже тоді збагнула, що хоче працювати у нафтогазовому секторі. Але ж як бути з улюбленою англійською мовою, яка легко давалась, і в якій все було таким зрозумілим. І вона вирішила поєднати дві улюблені справи.

Сьогодні Роксолана успішно навчається в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління, реалізовує себе у сфері фахового перекладу і вважає, що зробила правильний вибір: «З нафтогазовими карколомними термінами я сьогодні на ти. До мене приходить розуміння необхідності іноземних інвестицій для придбання інноваційного іноземного обладнання та підтримки Карпатського нафтогазовидобувного потенціалу, про яку чула вдома кілька років тому. І ось тут я готова долучитись до розвитку нафтогазової галузі, бо хороший кваліфікований перекладач – це один з чинників успіху перемовин».

Бути успішною студенткою приємно. Комусь здається, що успіх падає як манна з неба. Але Роксолана знає, що це не так: «Успішність – це перст Божий, який скеровує людську цілеспрямованість, додає їй витримки у виснажливій праці та осяює вірою задля досягнення мети».