Петро Манорик (ІАБЕ)

Петро Манорик - студент гр. Бм-20-1, Інститут архітектури, будівництва та енергетики.

1Майбутній інженер-будівельник, ба більше, магістр будівництва прагне в усьому бути першим. І це йому добре вдається, як він саме каже, завдяки прийомам тайм-менеджменту – грамотно планує свій час, не відкладає все на останній момент:

 «Тоді вистачить часу на все: і сходити в бібліотеку, і в клуб, і на спортивну секцію, і, навіть, на підробіток. Вчитися насправді не так складно, але ми любимо все ускладнювати, наприклад, читати підручник в останню ніч перед семінаром, коли викладач дав завдання ще місяць тому».

Обравши свого часу ІФНТУНГ, зрозумів, що відгуки про університет, то не пусті балачки. Викладачі виявились дійсно знаючими, компетентними, вимогливими та орієнтованими на передові технології та досвід. Вони, на думку розумника, зі студентами – одна команда. Слід просто вчитись, дослухатись до їхніх вимог та відповідально ставитись до отримання знань.

Великим мотиватором у навчанні для Петра є можливість зробити успішну кар’єру. Його лідерські якості у цьому неабияк допомагають. Як студент сам зізнається: «Хочу бути попереду, а не пасти задніх!»

Має кілька лайфхаків для успішного навчання:

1) Бути відповідальним і активним

2) Сідати за перші парти: викладачі дуже не люблять студентів на останніх партах в навушниках

3) Грамотно робити конспекти: особливо складно в цьому плані доводиться студентам-першокурсникам, які не звикли швидко писати.

4) Ну й, звісно, бажання вчитись!!!!!

Тож хай амбітному студенту в усьому щастить!