ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬЄВ (ІГПДУ)

ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬЄВ - студент Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, група ФІЛ-16-1.

Це дуже розумний, мудрий, успішний та цілеспрямований студент. Живе за принципом: успіх робить нас щасливими, а поразки – мудрими!

Олексій надзвичайно впевнений у собі та своїх вчинках хлопець. Каже, що оптимізм і щедрість є ознакою великих людей, і саме такі люди допоможуть зробити цей світ кращим. Підтримка батьків та вірні друзі – це його ключ до будь-яких починань.

1Над вибором професії задумувався ще з дитинства: «Ким я тільки не мріяв стати: лікарем, економістом, дипломатом, юристом і навіть священиком! Однак в 11-му класі у мене з’явилась неабияка зацікавленість до вивчення англійської мови, та й, в принципі, до мов загалом. Детально вивчивши спеціальності, на яких я б зміг професійно оволодіти мовою, зрозумів, що професія перекладача – це саме те, про що мрію. Але володіння загальною лексикою іноземної мови здалося мені недостатнім. А почувши, що тут, на Прикарпатті є ЗВО, в якому можна освоїти іноземну мову та переклад у технічному спрямуванні, одразу зрозумів, де проведу свої студентські роки. ІФНТУНГ став для мене домом, одногрупники – сім’єю, а викладачі – поштовхом. Пройти довелось уже чимало, але я готовий до більшого».

Олексій і справді вже чимало досягнув за свої студентські роки. Так, ще на 1-му курсі став старостою групи та членом Студентського парламенту ІФНТУНГ, де і виявив свої організаторські та лідерські здібності, а згодом очолив Міжнародний відділ СП ІФНТУНГ. У 2018-му році здійснилась одна з найзаповітніших мрій хлопця – він відвідав США. Культурний та мовний досвід, здобутий в іншій країні, допомагають хлопцю ще більше ствердитись у професії перекладача. Та й на цьому Олексій не зупинився. У 2019 році збулась ще одна мрія студента – протягом 2-х тижнів перебував на курсах англійської мови у Лондоні. Хлопець впевнений – це тільки початок.

Студент охоче ділиться своїм секретом успіху з однолітками: «Люди, котрі ризикують, отримують більше, ніж ті, хто змирився із оточенням і не бажає вийти зі своєї зони комфорту. Все, що потрібно робити – шукати можливості, яких сьогодні безліч. Зумійте виділити улюбленій справі більше часу! Зробіть так, щоб все крутилось навколо Вашої сфери компетентності та вподобань, і тоді Ви будете незамінним фахівцем. Не зупиняйтесь на досягнутому, чим більше будете знати і вміти, тим легше буде Вам в реальності. Не бійтесь іти вперед. Навіть маленькі кроки краще, ніж просто стояти на місці!»