Олександр Волошенко (ІНГІ)

Олександр Волошенко - студентІнститут нафтогазової інженерії, гр. ПС -15-1

1Енергійні, впевнені, розумні, цілеспрямовані – така молодь є гордістю та окрасою університету. Саме таким студентом є Олександр Волошенко! Від однолітків його відрізняє, в першу чергу, далекоглядність. Адже уже зі студентської лави хлопець точно знав, чим хоче займатись в майбутньому, тому й для навчання обрав ІФНТУНГ: «Недалеко від мого рідного міста Богуслава розміщений важливий об’єкт – Газотранспортна система України, яка, до речі – одна з найбільших ГТС в світі та друга в Європі! Мої рідні та багато друзів працюють там, і я з дитинства бачу себе частинкою саме ГТС України. Тому для навчання обрав ІФНТУНГ – єдиний і найпрестижніший університет нафтогазового профілю в Україні!»

І ми впевнені в тому, що в Олександра складеться все так, як він того хоче, адже хлопець впевнено каже: «Якщо взявся за справу, то обов’язково закінчу її з найкращим результатом, щоб міг пишатись цим в майбутньому!»

Це справді так – Олександр має чим пишатись: протягом 2018-2019 років хлопець був президентом студентського відділення SPE при ІФНТУНГ. Членство та керівництво відділенням дало Олександру неабиякий досвід, нові знання та контакти, а також – можливість брати участь в міжнародних конференціях, форумах, семінарах, мати доступ до різноманітних джерел інформації про нафтогазову галузь, підтримувати контакти з представниками провідних світових фірм.

За такими студентами – успішне майбутнє нашої держави!

​​​​​​​