Завершив роботу клуб “CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021”

ІФНТУНГ завершив один із елементів проєктів, що фінансує Британська рада, –  CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB.

Його мета – підтримка міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах – Україні, країнах Південного Кавказу (Вірменії, Азербайджані, Грузії) та Центральної Азії (Казахстан, Киргизстан, Узбекистан).

Для реалізації цієї мети в Україні було обрано два виші: ІФНТУНГ та Полтавський університет економіки і торгівлі.

Програмою  CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB було передбачено курс, що інтегрував вивчення англійської мови та набуття знань та навичок з підприємництва і тривала упродовж  20 тижнів у форматі 60-хвилинних сесій.
Робота студентів була зосереджена на читирьох  ключових аспектах:

1. формування навички здобуття нових знань і вмінь упродовж життя;
  2. підвищення рівня англомовної компетентності;
  3. ознайомлення з основними трендами розвитку ринку праці та появою нових професій;
  4. набуття знань та вмінь з підприємницької діяльністю.

Із 21 студентів, обраних за конкурсом, 18 успішно завершили курс і отримали сертифікати.

У своїх фінальних презентаціях студенти відзначили актуальність таких тренінгів.

Серед найкращих презентаторів – студентка першого курсу освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» Юлія Григораш та студенти-майбутні перекладачі Наталія Гутник, Тетяна Паньків, Катерина Єременко, Мар`яна Поліник, Ірина Демкович, Соломія Веселовська, Ольга Тимофій.

News Images

PHOTO GALLERY