Нафтогазова енергетика-2023: запрошуємо до участі!

Від підвищення видобутку вуглеводнів — до створення енергетичного хабу в західному регіоні Європи:

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу організовує Міжнародний нафтогазовий форум «Нафтогазова енергетика-2023», присвячений проблематиці енергетичного переходу!

Науковці, фахівці галузі, представники влади, лідери ринку, експерти й інноватори об’єднають свої зусилля задля спільної мети — напрацювати план дій щодо посилення енергетичної безпеки України і європейського континенту в цілому та створення енергетичного хабу в західному регіоні як безпекового елемента Європи!

У межах галузевого форуму відбудеться обговорення Енергетичної стратегії України, проблем видобутку газу з ущільнених колекторів, методів підвищення нафтогазоконденсатовилучення з виснажених родовищ природних вуглеводнів, водневих технологій, геотермії й декарбонізації та створення  енергетичного хабу в західному регіоні Європи.

Міжнародна галузева конференція «Нафтогазова енергетика-2023» відбудеться за організації ІФНТУНГ, підтримки Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України та партнерів університету — провідних українських і міжнародних видобувних, бурових і сервісних компаній. Серед спікерів конференції: науковці, представники влади, галузевих компаній (ДТЕК Нафтогаз, ПАТ «Укрнафта», АТ «Укргазвидобування», «Експерт Петролеум Україна»,  ТОВ «Геосинтез Інженірінг», Асоціації газовидобувних компаній України, ГК «Західнадрасервіс», ГК «Карат БурСервіс», АТ «ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ»), експерти та ін.

Конференція відбудеться:

12-14 жовтня 2023 року  (c. Поляниця, F&B Spa Resort (Буковель, Fomich Hotel)

Детальніше на сайті:

News Images