Назар МАРУСЯК (ІІМР)

Назар МАРУСЯК, студент, гр.ГМІ-20-1, спеціальність 133 – Галузеве машинобудування, Інститут інженерної механіки та робототехніки 

Наш скромний неговіркий студент Назар МАРУСЯК може служити яскравим прикладом –  як пройти успішний  шлях від дитячого захоплення технікою до інженера (за півроку хлопець завершить навчання на бакалавраті та отримає диплом). 

Юнак свідомо обрав галузеве машинобудування, націлився на спеціальність, на якій вчать будувати машини, але насправді це виявилась можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. На вибір  ОПП «Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання»  повпливала його цікавість до нафтовидобувної галузі. Хлопець вважає, що і тут потрапив у ціль: машинобудування – спеціальність широкого профілю, яка дозволяє розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких верстатів, промислових систем, дає можливість впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві.

Якість та затребуваність своїх знань Назар мав можливість перевірити під час проходження практики в НГВУ «Надвірнанафтогаз» у відділі з капітального ремонту свердловин. Його формула успіху  – «У знаннях полягає 80%,  успішності», підтвердилась, коли на підприємстві виявляв проблеми  та робив розрахунки щодо їх усунення. 

У його професії без ґрунтовних знань, а головне – без великого бажання бути технічним спеціалістом багато не досягнеш. А можливість отримувати стипендію за добре навчання – це теж великий бонус і стимул гідно вчитись! 

Успішний студент планує працювати за фахом, який користується попитом як в Україні, так і за кордоном, але передумовою цього, для майбутнього фахівця є здобуття якісної технічної освіти.

Бажає хлопцю отримати диплом, швидкого працевлаштування, стрімкої кар’єри в мирній Україні!  Віримо, що так і буде! Бо ця спеціальність – серед пріоритетних спеціальностей оновленої України.