Мирослав ФЕДОРНЯК (ФПН)

Мирослав ФЕДОРНЯК, студент гр. НЗГ-20-1,  спеціальність 103 – Науки про Землю, Факультет природничих наук.

У Мирослава ФЕДОРНЯКА уявлення про майбутній фах з’явились ще у школі. Хлопця цікавили природничі науки та пов’язані з ними галузі. Але конкретного прицілу на професію на той час не було. Єдине, що для себе вирішив одразу – поступатиме в технічний університет, з-поміж них – найкращим варіантом вбачав саме ІФНТУНГ.

Сьогодні юнак вже й не пригадає, чому зі спеціальності «Науки про Землю»  обрав  ОП «Геологія родовищ нафти і газу», але зізнається: «У процесі навчання я справді зацікавився геологією та не жалкую про це рішення, захоплююсь цією цікавою та різноманітною спеціальністю й вірю, що у майбутньому буду справжнім експертом у цій галузі». Воно й дивно, адже професія геолога здавна овіяна ореолом романтики, а ще вона цікава і творча, гарантує подорожі та експедиції, якщо не на край світу за скарбами, то у гори чи степи за покладами корисних копалин – точно. 

За результатами останньої сесії у нашого розумника чистих знань – 97, 22 зі 100. «Все завдяки наявності чіткого розуміння цілей та ефективного розподіл часу. Ніколи не зазубрюю текст, завжди намагаюсь зрозуміти суть питання.  Активна співпраця з компетентними викладачами, обмін досвідом, вивчення чогось нового, навіть не пов’язаного із навчальним процесом, допомагають досягти успіху», - ділиться лайфхаками юнак.

Проте, гідні знання для Мирослава – не самоціль. Натрапивши колись на цитату німецького письменника та філософа Йоганна Вольфганга Гете «Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати; треба діяти», юнак успішно втілює її в життя. Адже хлопець – активний учасник студентських наукових конференцій та серед   переможців стипендіальної програми ПАТ «Укрнафта». 

Діяти та рухатись вперед – чудовий старт для студента у професійне життя, яке буває різностороннім і строкатим, але віримо, що для Мирослава буде обов’язково успішним.