Марта Шкварилюк (ІЕМ)

Марта Шкварилюк - студентка Інституту економіки та менеджменту, група ФМ-15-1.

Світлий розум, щира посмішка та неймовірна впевненість в очах – саме таке враження після спілкування склалось про студентку Інституту економіки та менеджменту Марту Шкварилюк. Окрім цього, в дівчини ще надзвичайно добре серце, Марта впевнена, що потрібно творити добро і більше посміхатись, тоді світ стане кращим.

1В житті дівчина керується правилом – «Якщо хочеш жити в кращій країні, тоді тобі прийдеться прикласти зусиль і старатись змінити її самому. Адже потрібно починати з себе і ніколи не бути байдужим!»

Над вибором університету і майбутньої професії довго не думала. «Після школи мій вибір одразу впав на Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, адже цей університет має найвищий рейтинг серед ЗВО Івано-Франківщини. Багато моїх друзів, знайомих навчались тут і були задоволені і якістю знань, і перспективами працевлаштування. Тому я прислухалась також і до їхніх рекомендацій. Це був єдиний університет, в який я подала документи (одразу оригінали) під час вступної компанії, більше варіантів навіть не розглядала! Навчатись тут – для мене одне задоволення, адже тут найкращі викладачі й одногрупники! А ще – я безмежно люблю наш Івано-Франківськ! Тому ніколи не жаліла про свій вибір!», - каже дівчина.

В житті Марта ідеалістка. І якщо береться за якусь справу, то все продумує до деталей, щоб результат був якнайкращий! Це й допомагає їй бути успішною студенткою. «Я з дитинства стараюсь бути у всьому першою. Ще в школі у мене була мета отримати золоту медаль, я старалась протягом всіх шкільних років, і зрештою досягла свого. Згодом, хотіла здати добре ЗНО і вступити в престижний університет, так і склалось. І зараз, коли я вже навчаюсь в ІФНТУНГ, керуюсь таким самим правило – стараюсь все робити якнайкраще і прикладаю для цього максимум зусиль! Мрію, щоб з мене брали приклад і надихались моїми вчинками!»

Марта впевнена, що в майбутнє потрібно дивитись з позитивом і любов’ю, а в минуле – з вдячністю! ​​​​​​​