Марія Адамович (ІАБЕ)

Марія Адамович - студентка групи ГЗОм-19-1, Інститут архітектури, будівництва та енергетики.

1Це надзвичайно наполеглива й активна студентка! «Недостатньо тільки отримати знання - їх потрібно вміти застосовувати. Недостатньо тільки хотіти ​​​​​​​- потрібно діяти!» - таким правилом керується в житті Марія.

Ще на останньому курсі коледжу в квітні Марія вирішила, що буде продовжувати навчання саме в нашому університеті: «Коли переді мною постав вибір закладу вищої освіти, де можна було б продовжити навчання за моєю спеціальністю геодезія та землеустрій, я детально вивчала переваги різних університетів. Свій вибір зупинила на ІФНТУНГ. Мене зацікавив пробний вступний екзамен, на якому я змогла перевірити свої сили та знання в потрібному напрямі. Як підсумок – відмінний результат! Вступний пробний екзамен проходив на початку квітня, а вже вступні - в липні. За цей час я могла ще більше поглибити свої знання і повторити все, що вчила в коледжі. Після вступу в ІФНТУНГ не було жодного дня, щоб я пошкодувала про цей вибір!»

Під час навчання, як старанна студентка, Марія завжди виконує настанови викладачів, із захоплення слухає їхні історії успіху та завжди старається щось корисне винести для себе.

Студентські роки Марія старається використати для себе по максимуму: «Студентське життя дає нам різні можливості для самореалізації, якими я і користуюсь. Спочатку була Головою студентської ради ІАБЕ, а згодом і головою Студентського парламенту, завдяки чому отримала колосальний досвід і навики».