Куців Олег (ІНГІ)

Куців Олег, студент групи ГРм-20-1 Інституту  нафтогазової інженерії

1Успішний магістрант спеціальності «Гірництво» сьогодні констатує, що його професійний вибір був, що називається, в десятку! Людство ніколи не могло існувати без корисних копалин, а наразі – це основа всієї промисловості. Зараз по всій країні готують фахівців з гірництва, але обрав ІФНТУНГ – єдиний технічний університет з нафтогазовим профілем освіти в Україні. ЗВО  співпрацює з багатьма успішними нафтовими компаніями світу – тож його студенти мають можливість успішно стажуватись та працевлаштуватись:

«Тут працюють висококваліфіковані викладачі, які навчають студентів практичних навичок у сучасних лабораторіях. Тут можна отримати ті знання, які допоможуть в майбутньому».

Можливості можливостями, однак слід розуміти, що   затребувані не тільки у нас, але й за кордоном лише  першокласні фахівці. А таким ще треба стати. І тут у пригоді юнаку стала його життєва позиція: «Щоб чогось досягти – потрібно працювати! Поставив мету – йди до неї. Знання, які здобуваю щодня, збагачую додатковою літературою по спеціальності. Я прагну розвиватись і працювати в галузі, серед моїх пріоритетів – досягти успіху у професії. І навчання – це лише перша сходинка».

Перед кожним випускником завжди постають завдання, які він повинен вміти вирішити. Отож готувати себе до професійного життя треба ще зі студентської лави, що й робить успішний магістрант Олег Куців. Він надзвичайно пишається обраним фахом:

«Погортавши та переглянувши професійні форуми і сайти, переконався у своєму правильному виборі. Зустрів там тільки позитивні відгуки. Практично всі, хто поступив і закінчив гірничу справу, стали висококласними фахівцями і затребуваними працівниками».

Бажаємо працьовитому та амбітному студенту успішно завершити навчання й сповнитись у професії! ​​​​​​​