Христина Стоколоса (ІЕМ)

Христина Стоколоса – студентка Інституту економіки та менеджменту, група МН-18-1.​​​​​​​​​​​​​​
1​​​​​​​

Наше життя як рух по спіралі: один етап завершується, а новий починається. І кожен наступний етап завжди кращий, бо приносить нам нові враження, нові знайомства, новий досвід. «Кожен фініш – це, по суті, старт!», - такий девіз обрала для себе наполеглива, розумна і творча студентка Христина.

Саме вступ в ІФНТУНГ став для неї стартом і водночас новим кращим етапом в житті!

Із вибором спеціальності Христина, як і більшість абітурієнтів, вагалась… Їй дуже важливо було не помилитись із вибором фаху, тому і розглядала кілька варіантів: «Спочатку  думала, що буду перекладачем, хоча у школі була старостою класу, брала участь у різних заходах. А в 11 класі зрозуміла, що foreign languages - це трохи не моя спеціальність.  Оскільки організація, мотивація і контроль були близькими мені, то вибрала «Менеджмент». А взагалі - я вже третє покоління «нафтовиків» у сім’ї»!  Навчання тут також дуже подобається, особливо -  цікаві завдання, розробка проєктів, які у майбутньому можна реалізувати і я це успішно практикую!», - ділиться студентка.

Тепер Христина уже точно знає, що з вибором професії й університету не помилилась. Тут вона пройшла шлях самореалізації від допитливої абітурієнтки до успішної студентки ІФНТУНГ, яка свої знання використовує на практиці, працюючи проєктним менеджером в сфері ІТ та digital marketing. Як їй це вдалось – розповідає: «Університет дає дуже хорошу базу знань, що допомагає мені у роботі зараз і, думаю, допоможе в майбутньому. Щоб добре вчитись, як і у будь-якій сфері, потрібна дисципліна, мотивація та вміння планувати час – це основа успіху!»

Бажаємо Христині, щоб кожен новий етап у її житті завжди був кращий і успішніший, ніж попередній!