ІВАНГА КРІСТ НЕСЛІ ХЕДНЕР (ЦМО)

ІВАНГА КРІСТ НЕСЛІ ХЕДНЕР (Конго) - студент Центру міжнародної освіти ІФНТУНГ, напрям підготовки «Нафтогазова справа», група НСіа-15-1

1Переїхати жити на інший континент – це виклик для будь-якої людини. Кожному потрібен час, щоб адаптуватись морально, фізично, ментально. Але це все не про нього. Бо нашому цілеспрямованому студенту з Конго притаманний справжній бійцівський дух, який він упродовж років черпав у заняттях з тхеквондо, а сьогодні носить чемпіонський титул України з цього виду спорту. Ось так!

А ще він належить до людей, які звикли робити все у житті якнайкраще. Можливо тому Іванга Крісту все й вдається: і добре навчатись, і бути успішним у спорті.

Для хлопця надзвичайно важлива його добра репутація, і професійна зокрема: «В моїй країні зважають на те, як ти вчишся, скільки зусиль докладаєш до свого професійного зростання, чи не ледарюєш, чи набираєшся досвіду. Хоча це й тут, в Україні, має значення: адже твої знання – запорука високооплачуваної престижної роботи». Про таку роботу мріє Іванга Кріст. Тому й наполегливо працює. Планує закінчити магістратуру.

Навчання в ІФНТУНГ Іванга Кріст вважає неоціненним позитивним досвідом. Чотири роки тому про університет йому розповів друг, який тут навчався. Тепер успішний іноземний студент переконаний, що університет дійсно є кращим у Європі серед ЗВО нафтогазового профілю: «Навчатись тут комфортно, викладачі – кваліфіковані. Крім того, доброзичлива атмосфера навчального закладу й людей загалом. У мене з’явилось багато друзів серед українців».

Життя за кордоном змінює людину. Тож хай всі зміни для цього молодого завзятого хлопця будуть лише на краще!