Іван ЦИГАНЮК ( ІІМР)

Іван ЦИГАНЮК, студент гр. АТ-22-1, спеціальність 274 – «Автомобільний транспорт», Інститут інженерної механіки та робототехніки

Напевно, важко знайти хлопця, який би не любив автомобілі і не мріяв про них. От тільки не кожному вдається втілити мрію в життя, тим паче в життя професійне. Серед тих, кому вдалося – Іван Циганюк, студент групи АТ-22-1.

Починалося, як у багатьох – із дитячих мрій та юнацького досвіду кермування. Тільки продовжилось інакше: після серйозних розмірковувань над перспективою вищої освіти, обрав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, де вже не одне покоління студентів здобуло популярну спеціальність і успішно працює в автотранспортній галузі. Тож вибір був очевидним.

Два роки минуло як один день: коли зайнятий улюбленою справою, час летить швидко. Тим більше, коли хороші результати надихають  на подальші здобутки. Нині Іван Циганюк – один із кращих студентів ІФНТУНГ і голова Студентської ради Інституту інженерної механіки та робототехніки. Дуже задоволений, що свого часу не помилився у виборі: звісно, щось складніше, щось легше, але загалом навчання добре дається. Головне – каже – не дотягувати до дедлайнів, а виконувати все вчасно та не пропускати пари. 

«Рецепт» простий, але дієвий. В усякому разі, заради високих оцінок йому ще не доводилось засиджуватися над книжками до ночі. Навпаки – вистачає часу навіть на хобі, котре потребує великої віддачі – любительське кіно. Так, так. Іван вже зрежисував свій перший короткометражний фільм. Із монтажем допомагає товариш. Тож незабаром спільна робота побачить світ. Це перший досвід, і зовсім без бюджету, але так буває на початках:  перші кроки виводять на широкий і довгий шлях. В усякому разі Іван Циганюк не виключає, що його майбутнє буде пов’язане не тільки з автомобільною галуззю, але й з кінематографом. І, якщо вам здається, що між цими сферами немає ніякої дотичності, то це лише на перший погляд. Іван вважає, що освіта, яку здобуває зараз, дає не лише знання, але й,  чимало корисних «soft skills», приміром, уміння виконувати кілька завдань водночас.

Таке імпонує людям різностороннім. А Іван, схоже, саме до них і належить: любить кіно, різножанрову музику, але на першому місці  все одно головна пристрасть – автомобілі. Каже:

-Авто для мене більше, аніж просто транспортний засіб. Я з тих автоентузіастів, котрі вважають автомобіль другом, так би мовити, членом сім’ї,  у якого є душа.

В кріслі пасажира це, мабуть, відчувається інакше, але водії точно знають характери й норови своїх машин. Із дипломом інженера автомобільного транспорту Іван Циганюк розумітиме їх ще глибше. І хтозна, можливо колись зробить у своїй царині не менший внесок, аніж його еталон фаховості  Генрі Форд, котрий підніс машинобудування США на якісно новий технологічний щабель. В усякому разі ми йому цього щиро зичимо!