Ірина ЮРЕЧКО (ІАБЕ)

Ірина ЮРЕЧКО, студентка гр.Б-20-1(спеціальність 192 – Будівництво та цивільна інженерія) Інституту архітектури, будівництва та енергетики – перша у рейтингу серед четвертокурсників своє спеціальності. І хоча ця тендітна білявка зовні не тягне на розбитного виконроба чи суворого будівничого, вибір професії для дівчини не був ані спонтанним, ані випадковим. «Будувати та конструювати будинки різних типів я полюбляла змалечку, тому вибір був однозначним. Мене завжди цікавили технології втілення архітектурних ідей в життя», - зізнається успішна студентка. – Крім того, сьогодні сфера будівництва стрімко розвивається, і будинки стали не тільки житлом, а й витвором сучасного мистецтва, що пропонує не тільки комфорт та затишок, але й дає відчути приналежність до високої технологічної культури й сучасних, ексклюзивних технологій. Цей фах поєднує в житловому просторі творчість і комфорт».

За омріяним фахом прийшла в ІФНТУНГ, бо вважала університет найкращим технічним університетом для здобуття вищої освіти, ще й у рідному та чарівному Івано-Франківську – місті, яке безмежно любить. 

Шлях до успіху у навчанні не завжди був легким, проте поставлена мета, дисципліна та наполегливість дали свої плоди. Наша розумниця – з тих, хто не соромиться вчитись на своїх помилках, справедливо вважаючи, що робота над  помилками наближає до результату. Складовою  свого успіху також вважає викладачів кафедри будівництва та енергоефективних споруд, які знають свою справу та завжди знайдуть підхід та час для студентів.

Відмінниця чудово розуміє, що спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» була і буде завжди актуальною. Але через зруйновані війною житлові та адміністративні будинки країна зовсім скоро відчуватиме гостру потребу у фахівцях будівельної сфери, які належать до пріоритетних серед затребуваних професій оновленої України. Тож поле для діяльності розумного, цілеспрямованого та компетентного фахівця, яким, поза будь-яким сумнівом, стане Ірина ЮРЕЧКО, відкривається широке.

Бажаємо нашій успішній студентці реалізувати себе у мирному професійному житті, успішних проектів та вдалих будівельних інвестицій!