Дмитро ЖИТАР (ІАБЕ)

Дмитро ЖИТАР, студент гр. ГЗ-20-1, спеціальність 193 – Геодезія та землеустрій, Інститут архітектури, будівництва та енергетики 

Перший у рейтингу серед студентів свого курсу за результатами останньої сесії розумник Дмитро ЖИТАР завжди відзначався гуманітарними здібностями. Та все ж вирішив вступати до ІФНТУНГ. Його оточення, друзі та знайомі випускники-технарі неодноразово хвалились своїм вибором університету.  А от вибір технічного фаху після закінчення школи сам вважає доволі імпульсивним.  «Спеціальність «Геодезія та землеустрій» зацікавила мене свого часу найбільше. Фах був пов’язаний з інформаційними системами і технологіями, проектуванням та виконанням землевпорядних робіт, із землекористуванням та моніторингом земель. Однак, були й страхи, що технічна спеціальність для гуманітарія стане суцільним квестом на виживання і постійним «переслідуванням» викладачів з випрошуванням заліків. На щастя, цього не сталося», - говорить впевнений у правильності свого вибору успішний четвертокурсник. 

Ба більше, справдився девіз юнака: «Все простіше, ніж здається». Досвід Дмитра показує, що важливою запорукою успішного навчання є вміння розставляти пріоритети та грамотно розподіляти свій час, а також завжди пам'ятати, що 20% зусиль породжують 80% результату.

Отримані в рамках освітньої програми, що постійно оновлюється відповідно до вимог працедавців, знання та вміння застосовувати геодезичні прилади, обробляти та дешифрувати космічні знімки, застосовувати БПЛА для вирішення різноманітних інженерних завдань, виконувати обробку та оцінку отриманих даних, використовуючи відповідне програмне забезпечення, дозволяють юнаку вже сьогодні сміливо розглядати потенційні можливості фахівців спеціальності «Геодезія та землеустрій» – цікаву роботу, перспективи кар’єрного росту, ринки праці та рівень доходу.

Бажаємо успішному студенту невичерпної енергії та сили для досягнення поставлених цілей, а також професійних досягнень у мирному майбутньому України!