Діана САМОЙЛЕНКО (ІЕМ)

Діана САМОЙЛЕНКО, студентка гр. ТУз-21-1, спеціальність 242 – Туризм і рекреація, Інститут економіки та менеджменту

Дівчина з фотографії на тлі моря справляє враження, що туризм – це не професія, а відпочинок, і що робота туристичного менеджера це – свято. Таке сприйняття це – так і ні водночас. Бо туризм – то складна система, яка охоплює географічні, соціокультурні, екологічні, економічні, організаційно-правові аспекти, процеси і явища, пов’язані з комфортним та безпечним подорожуванням. 

«Освоювати всі тонкощі професії, - говорить Діана, - мені допомагають жага до знань та бажання самореалізуватись. Я ще зі школи мріяла повʼязати свою роботу  із вивченням світу, тож  спеціальність «Туризм і рекреація» – це моє! Після проходження міжнародної практики в Туреччині від компанії Travel Study Work, впевнилась у правильності вибору». Під час стажування дівчина  зарекомендувала себе як відповідальна працівниця, яка вдало використовувала набуті в університеті знання та навики для роботи в туристичній компанії  трансферним гідом. Адміністрація компанія високо оцінила її лідерські якості, працьовитість та комунікабельність. 

Беручка дівчина за час навчання в ІФНТУНГ виробила собі професійне кредо:  «Успішний туристичний агент має бути компетентним у своїй справі, адже туристи – це маленькі діти, яким все цікаво». І саме кваліфікований менеджер з туризму – це та людина, яка допоможе обрати країну для відпочинку чи подорожі, організувати проїзд чи переліт та проживання, зібрати всі необхідні документи. На кафедрі туризму, рекреації та регіонального розвитку, де навчається наша успішна студентка, наголошують, що  з кожним роком вимоги туристів збільшуються.  Тому справжні фахівці  спеціалісти з туризму повинні не лише вміти розшифрувати усі бажання клієнта, врахувати фінансові можливості, а й зробити подорож дійсно незабутньою.  

Студентка не цурається й наукових досліджень. Вона – постійна учасниця студентських науково-практичних конференцій. Докладає дівчина багато  зусиль й у навчанні, щоб здобути якнайбільше компетенцій та навичок висококваліфікованого фахівця. Бажаємо нашій розумниці успіхів не лише у навчанні, але й у працевлаштуванні! Хай робота стане втіленням мрій та незабутніх вражень!