Діана Бабій (ІГПДУ)

Діана Бабій - студентка гр. ФІЛ-17-1б, Інститут гуманітарної підготовки та державного управління.

1Після року навчання у США на стипендіальній програмі FLEX зрозуміла,що однієї англійської мови для неї замало. Тому й обрала ІФНТУНГ, в якому філологія не класична, а з технічним нахилом.

Крім цього, приваблювала унікальність ВНЗ, який є єдиним в Україні університетом, де не лише вивчають нафтогазову справу, а й скеровують студентів на співпрацю з провідними компаніями цієї індустрії.

Попри те, що Діана на вигляд надзвичайно тендітна, вона впевнено заявляє про наміри змінювати світ. За приємною зовнішністю криється розум, організаторські здібності, цілеспрямованість та сильний характер.

Та й послужний список в амбітної студентки чималий! Упродовж чотирьох років навчання встигла взяти участь в програмі стажування у Міській раді за підтримки Американських Рад, в результаті організувала перший в Івано-Франківську «Форум Перекладачів» (Організатор – третьокурсниця!). А ще провела низку заходів в англомовному клубі «ІНТЕРТЕКСТ» за участі волонтерів Корпусу миру.

Вона у професійному плані просто енерджайзер: участь у численних конференціях, колосальний досвід під час роботи у відомих ІТ-компаніях нашого міста: ZoomSupport, Apple School, GotYourBackSupport. Попереду – стажування в Парламенті Канади за програмою CUPP, треба ще тільки почекати відкриття кордонів.

Але студентка зізнається, без викладачів кафедри філології та перекладу й одногрупників, які завжди підтримували і підтримують її ідеї, такого успіху досягти було б складно.

Бажаємо амбітній розумниці нових висот у професії!