Богдан АНДРУСЯК (ІНГІ)

Богдан АНДРУСЯК, студент групи ГР-21-1 Інститут нафтогазової інженерії, обрав cвого часу для навчання ІФНТУНГ з кількох міркувань: університет знаний як в Україні, так і за її межами як один із провідних технічних ЗВО із сильними програмами в галузі нафти, газу та низки інженерних наук. А ще тут пропонується широкий спектр спеціальностей, які відповідали інтересам та кар'єрним цілям хлопця. Тож вирішив вивчати спеціальність 184-"Гірництво".

Очікування справдились: потужний викладацький склад, експертний у своїй галузі, насичена програма, широкі можливості, але… Але взяти одразу високу планку виявилось складно – в Богдана виникли заборгованості. Скажете: «З ким не буває?». Мабуть, так. Але Богдан не втішав себе цією думкою, а затявся будь-що впоратися й досягти того рівня знань, який вважав для себе необхідним.

І от сьогодні він – один із найкращих студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. На питання, як вдалося здолати труднощі і вийти в лідери у навчанні, відповідає просто:

-Це вимагає відданості, терпіння й наполегливості. Дисциплінованість допомагає управляти часом ефективно, вчасно виконувати завдання й дотримуватися графіку навчання. Ну, а інтерес до обраної професії мотивує до цього навчання й підштовхує до подальшого розвитку.

А взагалі, будь-який успіх неможливий без віри та підтримки. Віра в себе та вищу силу, в Господа Бога, може надихнути на досягнення цілей і подолання перешкод. Також велика підтримка батьків та близьких людей надихає на успішне навчання. Важливо завжди пам'ятати про свої цілі, бути відданим своїй меті і вірити у свою здатність досягти успіху.

Богдан упевнений: освіта – скарб, праця – ключ до нього. Він знає заради чого трудиться, бо мріє допомогти своїй державі стати енергетично незалежною й ніколи не поступатись своїми інтересами задля отримання нафти і газу.