Анна Семенів (ІІМ)

Анна Семенів, студентка групи  АТ-18-1 Інституту інженерної механіки

​​​​​​​1Білявка на фото успішно (перша у рейтингу серед однокурсників з балом 93,8)  освоює спеціальність «Автомобільний транспорт». І якщо сьогодні жінка за кермом авто вже нікого не здивує, то в якості інженера із проектування і конструювання автомобілів, їх систем та агрегатів, який працює на автомобілебудівних і авторемонтних підприємствах та займається експлуатацією автомобільного транспорту чи сервісним обслуговуванням автомобілів, викликає щонайменше захоплення.

Свій фах студентка вважає особливим, зі своєю романтикою та  своїми традиціями, і водночас – напруженим, що вимагає великої фізичної та емоційної самовіддачі. Але їй це подобається, тому й  обрала ІФНТУНГ, де  була спеціальність, на якій хотіла навчатися:

«У цій сфері все ще панують стереотипи – не жіноча професія. Але мені подобається вчитися та розвиватися в автомобільній галузі. Всі дівчата гуляють зі своїми хлопцями, а ми сидимо в гаражі і ремонтуємо машини та міняємо мотори. Ставимо більш потужні і отримуємо задоволення від результату. Для когось автомобіль – це лише спосіб пересування, а для мене – це щось більше. Одним словом – улюблена справа!»

Успішна студентка відзначається зрілими поглядами на майбутнє, які дуже мотивують, бо «багато чого не зробиш, поки не навчишся, однак багато треба зробити, щоб навчитись». Звідси й наполегливість та бажання вчитись. Крім того, дівчина прекрасно розуміє, наскільки швидко розвивається автомобільна галузь і хоче відповідати вимогам ринку праці. А судячи з її цілеспрямованості, прагнення знань та практичного досвіду, якого невтомно набуває, їй це буде, без сумніву, під силу.

Бажаємо розумниці подальших успіхів у навчанні, вдалої кар’єри та професійних злетів!