Анна і Тетяна Гузій (ІПНТ)

Анна і Тетяна Гузій, студентки групи ТУ-17-1 Інституту природничих наук і туризму – сестри, схожі, які дві краплинки води, одна на одну не лише ззовні, але й 2характерами та вподобаннями. Разом наважились вступати до ІФНТУНГ на спеціальність «Туризм», бо подорожі завжди були частиною їхнього життя:

- Тож вирішили перетворити своє хобі на професію. Ми любимо знайомитись з новими людьми та досліджувати нові місця. Побували у багатьох містах України – від Луцька до Одеси, а також відвідали різні куточки Німеччини – від Бремена до Мюнхена.

Дівчата лідирують на кафедрі туризму у навчанні, і не просто успішно навчаються, але й беруть активну участь у громадському та студентському житті. І такий стиль життя їм до вподоби, бо ще зі шкільної парти керуються девізом – словами славетного британського інженера та співзасновника компанії «Rolls-Royce» Генрі Ройса: «Прагніть до досконалості в усьому, що ви робите». І за щоб вони не брались – чи то були ведучими університетських англомовних благодійних заходів, чи то самі організовували заходи, пов’язані з туризмом та міжнародною співпрацею – до всього докладали завжди максимум зусиль!

Чи легко всюди встигати і бути першими?

- Так, завдяки вмінню правильно планувати свій час нам вдається поєднувати навчання та усі наші захоплення, яких у нас чимало. Нам подобається вивчати іноземні мови: англійську, німецьку, іспанську та польську. Ще одним нашим захопленням є фотографування. Ми вважаємо, що фотографія - найкращий спосіб насолодитися спогадами!

З такою цілеспрямованістю та енергетикою Анна і Тетяна мають всі шанси на успішну кар’єру в туристичній галузі. Тож хай їм усміхається доля!