Андрій ЯКОВІВ (ІЕМ)

Андрій ЯКОВІВ,  студент гр.ФН-20-1, спеціальність «072 – Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», Інститут економіки та менеджменту.

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Андрій Яковів – людина не випадкова. Він розповідає, що обрав свого часу саме цей ЗВО з огляду на численні теплі відгуки про нього від родичів та знайомих – говорили про університету як про один із найкращих. Але цілком очевидно, що, крім добрих порад, було найважливіше – цілковита відповідність особистих якостей хлопця тій спеціальності, якій він, зрештою, віддав перевагу.

По-перше, в Андрія – здорові кар’єрні амбіції. По-друге, йому не бракує практичного бачення перспектив майбутньої професії. Згадує:

-Промоніторивши випускників ІФНТУНГ, натрапив на багато знайомих мені прізвищ людей, які обіймають  хороші посади після закінчення саме цього ЗВО. Ну, а  спеціальність свою обрав, насамперед, через те, що люблю цифри та гроші, - жартує.

А далі розмірковує дуже серйозно:

- Тут представлено одразу три напрямки, які можна вивчати та розвиватися в них і, відповідно, потім працювати. Мені здається, що, опанувавши цю спеціальність, можна створювати власний бізнес із повним розумінням його тонкощів. І треба сказати, що в роки перед моїм вступом кількість охочих потрапити на «Фінанси, банківську справу, страхування та фондовий ринок» була досить великою. Це не випадково.

Конкуренція, до речі, спостерігається не тільки на стадії вступу. Студенти тримають високу планку у навчанні, тож, аби бути одним із найкращих, треба постаратися. Як дає собі раду Андрій?

-В першу чергу вважаю, що запорукою успішності є самоконтроль та самодисципліна. Також я не звик виконувати будь-яку роботу наполовину – завжди прагну досягати максимуму. Оскільки  починав навчання в ковідні роки, то якраз самодисципліна відіграла важливу роль. Також хочу відзначити викладачів, які стараються донести матеріал дуже доступно та легко та завжди готові прийти на допомогу. А це надзвичайно важливо для успішного навчання.

Зрештою, студент, котрий живе і  вчиться під гаслом «Ніколи не здавайся!», не дає собі шансу на поразку. Тож зичимо Андрієві подальших успіхів і щасливої дороги в майбутній професії!