Андрій Ворона (ІАБЕ)

Андрій Ворона, студент гр. ФНД-19-1 Інституту архітектури, будівництва і енергетики сміливо вирушив після закінчення школи здобувати знання в ІФНТУНГ, бо завжди вважав, що це – університет з високою якістю освіти та висококваліфікованими викладачами. Для вибору навчального закладу тільки це й має вирішальне значення.
1Й майбутню професію – «Фізику новітніх джерел енергії», теж обрав невипадково, бо спеціальність у сфері альтернативної енергетики є як ніколи актуальною і орієнтована на підготовку фахівців, які своїми знаннями та досвідом з впровадження альтернативної енергетики таки зможуть вирішити проблеми енергетичної безпеки України. Амбітні плани? Ще б пак! Але студент, який керується у житті словами Франкліна Делано Рузвельта, що «єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви», має всі шанси стати висококласним фахівцем.
Він і сьогодні успішний студент, якого мотивують до знань думки про завтрашній день, прагнення працювати за фахом та вимоги ринку праці, які диктують умови професійного успіху.
Андрій вважає, щоб бути успішним не лише у навчанні, але й в обраній царині, слід постійно вдосконалюватись, крок за кроком працювати на результат й, звісно, бути дисциплінованим. Впоратись з дисципліною студенту допомагає спорт, який не дає лінуватись, спонукає виконувати поставлені завдання та вперто йти до мети.

#ІФНТУНГ #IFNTUOG #ЗНАЙ_НАШИХ #кращі_студенти #best_students #кращі_студенти_ІФНТУНГ #ІАБЕ ​​​​​​​