Аліна БАГІРОВА (ІНГІ)

Аліна БАГІРОВА, студентка гр. ТЗ-20-1, спеціальність 183 – Технології захисту навколишнього середовища, Інститут нафтогазової інженерії.

Точні науки, технології та інжиніринг — виключно чоловічі справи?  Це гендерне упередження впевнено руйнують в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Серед кращих студентів Інституту нафтогазової інженерії чимало дівчат й успішних  студенток. Одна з них – Аліна БАГІРОВА, яка вивчає технології захисту навколишнього середовища.

Саме її життєве кредо – «Розвивайся не тільки для себе, але й для добробуту оточуючих» – спрямувало допитливу та активну юнку обрати таку шляхетну спеціальність. Вибір університету опирався на авторитетні експертизи ІФНТУНГ  у сфері екології та захисту навколишнього середовища, якісну освіту та його активне наукове співробітництво з великою кількістю провідних галузевих організацій: «У мене було бажання не лише здобувати знання, але й активно застосовувати їх у реальних проектах з метою покращення стану довкілля та забезпечення його стійкості».

Усвідомлено обрана Аліною професія стала для студентки ключем до успіху. Та у професії замало отримати ключ. Його треба вміло використовувати, відчиняючи двері до знань, навичок, проектів. І це у нашої розумниці виходить якнайкраще: дотримується дисципліни в навчальному процесі та вчасному виконанні всіх навчальних завдань та організованості, яка дозволяє ефективно розплановувати час і ресурси для досягнення поставлених цілей. Складовою свого успіху вважає високий рівень викладання, компетентних викладачів та  постійне самовдосконалення: «Підтримка від викладачів, які діляться своїм досвідом і знаннями, а також взаємодія з однокурсниками, які стимулюють до досягнення більших результатів, також є надзвичайно важливими факторами успіху. Участь у семінарах та курсах, вивчення наукової літератури також відіграє важливу роль у розвитку», - зізнається студентка. 

Вітаємо Аліну з успішним стартом у професію та бажаємо нашій успішній студентці широких перспектив, постійного розвитку, блискучого кар’єрного зростання!