Звернення ректора ІФНТУНГ

Шановна університетська спільното!

Щиро вдячний за підтримку і високу довіру до мене як претендента на посаду ректора. Я відчуваю велику відповідальність за наш Університет, за людей, які сьогодні в ньому працюють та навчаються. Адже рівень виявленої довіри не тільки зобов’язує мене, але й надихає працювати з новими силами та самовіддачею.

Окремо хочу подякувати в. о. ректора ІФНТУНГ Є. І. Крижанівському, організаційному комітету, виборчій комісії, спостерігачам за проведення прозорих і демократичних виборів ректора.

Щиро вірю, що єдність нашого колективу є основною рушійною силою на шляху подолання викликів сьогодення, які стоять перед Університетом. Розраховую на співпрацю, підтримку та допомогу кожного члена нашого колективу, щоб спільно розвивати Університет. Лише об’єднавшись ми зможемо зробити наш Університет сучасним та конкурентоспроможним! Єдині заради майбутнього!

Ваш Ігор Чудик