Зі святом креативності!

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності – це особливий день для  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу! Адже творчість та інноваційність – синоніми ІФНТУНГ. Тут генеруються нові ідеї, тут зростає покоління молодих інженерів, розробки яких уже зараз отримують високе визнання на наукових, професійних змаганнях.

Колектив університету не тільки впроваджує інноваційні методи освітньої діяльності, але навіть свій побут облаштовує креативно – чого лиш вартий басейн Спортивного комплексу, роботу якого забезпечує геліоколекторна станція! Ба більше: в структурі ІФНТУНГ діє лабораторія підготовки результатів інноваційної діяльності та Центр інноваційного розвитку. І співпрацюємо ми з такими ж креативними людьми: наші хороші партнери – Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради.

Друзі, вітаємо Вас зі святом креативності – Всесвітнім днем творчості та інноваційної діяльності –  й зичимо невичерпного натхнення у Вашій праці, ресурсів і  сил для реалізації всіх задумів!