Збір на «SIEMENS»

Шановні друзі, колеги, партнери, студенти, аспіранти, здобувачі та випускники кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем (ІТТС) ІФНТУНГ!

22 червня внаслідок ворожого ракетного удару наш університет зазнав значних матеріальних втрат.

Найбільших руйнувань  зазнали корпус №7, наш корпус №1, а також унікальна лабораторія апаратно-програмних засобів концерну «Siemens»,  окраса та гордість університету, в розбудову якої значний вклад внесли підприємства-партнери, ТОВ «Західний Інженерно-Технічний Центр», а також студенти, які на практиці в 2013 році під керівництвом викладачів кафедри розпочали будівництво лабораторії.

Колектив кафедри звертається до Вас з проханням приєднатися до благодійної ініціативи зі збору коштів на відновлення аудиторного фонду кафедри ІТТС та лабораторії «Sіemens». Ваші благодійні пожертвування та підтримка стануть ключовим чинником у якнайшвидшому відновленні матеріально-технічної бази кафедри. Будь-яка сума і кожна гривня донатів важлива, і ми глибоко вдячні та цінуємо вашу підтримку.

Після 22 червня багато випускників, аспірантів, колишніх працівників кафедри і її симпатиків звертаються з пропозиціями підтримки. Так, один із засновників ТОВ «КОАКС СОФТВЕР ЮКРЕЙН» Іван ВЕРКАЛЕЦЬ – випускник кафедри, який брав участь в будівництві лабораторії «Siemens», повідомив, що компанія виділяє 100 тис. грн  і він особисто – ще 100 тис. грн на відновлення кафедри і її лабораторій.

Пожертвування можна здійснювати на банківський рахунок Громадської організації «Асоціація інженерів-системотехніків ІФНТУНГ», яка об'єднує випускників, студентів, аспірантів, здобувачів та співробітників кафедри ІТТС*:

ЄДРПОУ 38713024, рахунок UA 423052990000026004045512585 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)

Кожна Ваша допомога має велике значення! Хай наша спільна сила допоможе швидко відновити все, що було втрачено.

Давайте переллємо лють в донати і разом допоможемо відновити кафедру ІТТС та її унікальну лабораторію, щоб викладачі та співробітники могли продовжувати готувати кваліфікованих фахівців, таких важливих для розвитку України.

Дякуємо за вашу увагу та підтримку! З найкращими побажаннями, колектив кафедри ІТТС.

Контактна інформація: e-mail: itts@nung.edu.ua

* - попередні назви кафедри та рік найменування:

• Інформаційно-вимірювальної техніки і промелектроніки (ІВТ і ПЕ), 1968 рік;
  • Автоматики і телемеханіки (АіТ), 1987 рік;
  • Автоматизованого управління в технічних та організаційних системах (АУ), 1995 рік;
  • Комп’ютерних технологій в системах управління та автоматики (КТіСУ), 2001 рік;
  • Інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем (ІТТС), 2016 рік.