Збір коштів для ЗСУ з нагоди Дня геолога!

Кафедра геології та розвідки нафтових і газових родовищ спільно з Профбюро студентів Факультету природничих наук запрошує на благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Стартуємо 4 квітня 2024 року.

Час проведення ярмарку:     09:30 - 16:00

Місце:                                    хол головного корпусу

Благодійний захід відбудеться напередодні Дня геолога – професії, овіяної романтикою доріг та бажанням нових відкриттів. Придбавши оригінальні сувеніри з університетськими логотипами, смаколики, книги та інші цікавинки, ви долучитесь до шляхетної справи та зможете порадувати себе та своїх близьких, не обов’язково геологів, приємними подарунками.

Сьогодні геологи України воюють, працюють, донатять! Тож організатори окремо оголошують збір пожертвувань на картку банки.

Посилання на банку : https://send.monobank.ua/jar/5ouMTU5rxc

Номер картки банки : 5375 4112 1681 2433

Закликаємо геологів та всіх небайдужих об’єднатись разом в цей складний час! Будь-який донат є важливим у наш час, адже він рятує життя нашим захисникам!

РАЗОМ – МИ СИЛА!