Запрошуємо наших випускників – теперішніх ІТ фахівців – взяти участь у дослідженні

Партнер Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - Івано-Франківський ІТ Кластер розпочинає перше вивчення ІТ ринку Івано-Франківська та області у співпраці з Львівським ІТ Кластером.

Наш університет – освітній осередок підготовки ІТ спеціалістів на Прикарпатті. Тож запрошуємо наших випускників – теперішніх ІТ фахівців – взяти участь у дослідженні. Адже нам важливо об’єднувати зусилля задля розвитку галузі, створення сприятливих умов для притоку спеціалістів з інших міст до Івано-Франківська та збереження кадрів.

Унікальні дослідження проходитимуть паралельно в двох містах – Івано-Франківську та Львові. Розширення географії має на меті охопити якомога більшу кількість ІТ-спеціалістів та на базі отриманих результатів, сформувати більш якісні показники. Спільно буде вперше проведено аналіз структури ІТ-ринку міста, сформовано профіль ІТ-спеціалістів та висвітлено ефекти, спричинені COVID-19. Партнерство дозволить вивчити та співставити дані двох міст, виокремити спільні тенденції, а звіти результатів досліджень будуть цінними як для компаній, що входять до Львівського, так і до Івано-Франківського ІТ Кластерів.

Важливою складовою у якості дослідження є об’єм даних, а саме – залучення якомога більшої кількості ІТ-фахівців до опитування. Планується, що участь в опитуванні візьмуть 2000+ спеціалістів та кілька сотень IT-компаній. Всі дані, отримані від респондентів, є цілком конфіденційними та не підлягатимуть розголошенню, а також будуть використані лише з аналітичною ціллю.

Підтримуйте IT Research 6.0 та доєднуйтесь до дослідження!

Анкета для ІТ фахівців Івано-Франківська

1